Do konce soutěže zbývají jen 3 týdny!

Je to tak, jak říká náš titulek – soutěžit můžete do 30. září 2016, takže vám zbývají už jen 3 týdny a jen DVA víkendy do konce soutěže (30 září je totiž pátek a tedy poslední den soutěže). Lovit razítka můžete ale samozřejmě také ve všední dny, jen si dejte pozor na otevírací doby jednotlivých míst.

Spočítali jsme, že už nás už bylo na 60 rodin, a protože cen bylo také okolo 60, tak jsme potřebovali vyřešit, co dál. Původně jsme měli ceny připravené jen pro první nejrychlejší soutěžící, ale nadšení a díky od těch co přišli nás donutilo ke změně. Řekli jsme si, že ještě získáme ceny i pro ty další tak, aby nikdo nezůstal zkrátka.

Podařilo se nám nasmlouvat přes dalších 60 cen a nabídka je i tentokrát pestrá: děti si mohou zkusit hašení hasící technikou od brandýských hasičů, prohlédnout život a práci kováře pana Tremla, najíst se vynikajícího a zdravého jídla ve Stolovně, projet se na lodi Blanice anebo využít poukázky od OFFICE PRO a pořídit něco do školy :-), podívat se do botanické a nebo do nedalekého Botanicusu… a kdo už bude ze všeho unaven, může vyhrát i poukaz na procedůru v lázních. Sponzorům patří samozřejmě velký dík!

Nové ceny jsou k prohlédnutí zde.

Takže soutěžte a přijďte si pro ceny, budeme se na vás těšit:-)

Top