Fextovo území 2 dobyto – vyzpovídali jsme první soutěžící

S novým sídlem na brandýském zámku jsme se dočkali i prvních soutěžících, kteří nasbírali všech 18 nálepek do hracího archu. Roztomilá soutěžící malá Adélka se u nás moc fotit nechtěla, a tak jsme vyzpovídali alespoň jejího tatínka. Naši první soutěžící tentokrát nejsou z Prahy, ale přímo ze středního Polabí, konkrétně z nedalekých Čelákovic.

Dozvěděli jsme se, že Fexta hráli už minulý rok, kdy ale asi i kvůli většímu počtu zastávek hru nedohráli. Letošní kratší verzi hry tedy přivítali s nadšením. Potěšilo nás také, že pro hrací arch si přišli hned na zahájení soutěže v květnu.  A protože letos máme do soutěže zapojené i kulturní a sportovní akce, nemohli jsme se nezeptat, z jakých akcích pochází žolíci.

Navštívili jsme cyklomaraton ve Staré Boleslavi, pak jsme byli v panské zahradě na Polabském Montermatru a také na LoukaFestu, problém se získáním nálepek jsme nikde neměli,“ řekl nám soutěžící.

Hrací archy už mají své místo a čekají i na ty vaše:) Všechny vyplněné pak půjdou do velkého slosování, které se bude konat dne 2. prosince 2017 na brandýském náměstí při příležitosti rozsvícení stromečku.

 

 

Top