Za  celou soutěží stojí nezisková organizace MAS – Střední Polabí, z.s

Realizační tým soutěže:

Olga Fábry

Olga stála už u zrodu soutěže, pak pro soutěž vytvořila web a nadále se mu věnuje, jak po technické stránce, tak obsahové. Do grafické podoby připravila hrací archy. Zajišťuje také běh soutěže, plánuje a komunikuje umístění samolepek žolíků, připravuje měsíční kalendář akcí. Většinou jezdí i na kontroly míst se samolepkami, a pokud má někde Fext svůj stánek, tak ji tam pravděpodobně potkáte.

Veronika Kubrichtová

I Veronika je v týmu od prvního ročníku. Rozplánuje veškeré práce na položky s termíny, což je pro projekt velmi důležité. Má na starosti PR, tedy pokud najdete v nějakých novinách nebo městském zpravodaji článek o Fextovi, je právě od Veroniky. Minulý ročník se Fext díky ní dostal i do káranského videa. Komunikuje také se sponzory letošního ročníku, domlouvá ceny do soutěže a i Veroniku můžete většinou potkat ve stánku s Fextem, moc ráda lepí nálepky.

Jan Severa

Honza je náš skvělý ilustrátor, je to právě on, kdo navrhl podobu Fexta a kreslil mapu loni tak i letos. Jeho kresby najdete i v námi vydaném sešitu Jak se žilo v Polabí, který jsme v průběhu roku rozdali do základních škol.

Michaela Nohejlová

Míša je naše dvorní fotografka a díky ní máme k místům tak pěkné fotografie. Vyrobila také samolepky, které zdobí vaše hrací archy.

Barbora Roušarová

Bára stála u samého začátku soutěže, jako naše vedoucí a myslíme si, že právě ona přišla s nápadem na soutěž. Zajistila pro první i druhý ročník veledůležité finance, bez kterých by soutěž vznikla jen těžko.

 

Soutěž a tento web připravila MAS – Střední Polabí, z.s, autor kreseb: Jan Severa

Adresa:

MAS Střední Polabí, z.s.

facebook: www.facebook.com/strednipolabi
Sídlo: Brandýs nad Labem, Plantáž č. 402, PSČ 25001
Kancelář MAS a doručovací adresa: Brandýs nad Labem, Plantáž č. 402, PSČ 25001
IČ: 01350935
bankovní spojení: 2900376993/2010
bankovní spojení 2: 3646909399/0800

Telefony:

Olga Fábry – koordinátorka projektu – 723 618 900

Barbora Roušarová – manažerka CLLD – 774 842 464

E-mail:

soutez@polabsketoulky.cz


Potřebujete nás kontaktovat? Pište na soutez@polabsketoulky.cz anebo přímo do formuláře:

Napište nám

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

Top