Kontakt

Za  celou soutěží stojí nezisková organizace MAS – Střední Polabí, z.s

Adresa:

MAS – Střední Polabí, z. s.

facebook: www.facebook.com/strednipolabi
Sídlo: Brandýs nad Labem, Plantáž č. 402, PSČ 25001
Kancelář MAS a doručovací adresa: Brandýs nad Labem, Plantáž č. 402, PSČ 25001
IČ: 01350935
bankovní spojení: 2900376993/2010
bankovní spojení 2: 3646909399/0800

Telefony:

Olga Fábry – 723 618 900

Veronika Kubrichtová – 777 607 877

E-mail:

soutez@polabsketoulky.cz


Potřebujete nás kontaktovat? Pište na soutez@polabsketoulky.cz anebo přímo do formuláře:

Napište nám

[contact-form-7 id=“825″ title=“Kontaktní formulář 1″]

 

 

Realizační tým soutěže:

Olga Fábry

Olga stála už u zrodu soutěže, pak pro soutěž vytvořila web a nadále se mu věnuje, jak po technické stránce, tak obsahové. Do grafické podoby připravila hrací archy. Zajišťuje také běh soutěže, plánuje a komunikuje umístění samolepek žolíků, připravuje měsíční kalendář akcí. Většinou jezdí i na kontroly míst se samolepkami, a pokud má někde Fext svůj stánek, tak ji tam pravděpodobně potkáte.

Veronika Kubrichtová

Veronika turistickou soutěž spolu s pracovní skupinou pro cestovní ruch přivedla k životu. Nastavila celý systém soutěže, zapracovala všechny nápady svých kolegů, domluvila spolupráci s desítkami partnerů a napsala veškeré zásadní texty pro tištěné materiály i na web. Pak už se ale musela vydat do porodnice. Přesto ji neminulo vyhodnocení soutěže a prezentace výsledků. Svým dílem přispívá i v letošním roce. Ze všech zbývajících sil se snaží, aby se o Fextovi psalo, kde se dá.

Jan Severa

Honza je náš skvělý ilustrátor, je to právě on, kdo navrhl podobu Fexta a kreslil mapu loni tak i letos. Jeho kresby najdete i v námi vydaném sešitu Jak se žilo v Polabí, který jsme v průběhu roku rozdali do základních škol.

Barbora Roušarová

Bára stála u samého začátku soutěže, jako naše vedoucí a myslíme si, že právě ona přišla s nápadem na soutěž. Zajistila pro první i druhý ročník veledůležité finance, bez kterých by soutěž vznikla jen těžko.

Soutěž a tento web připravila MAS – Střední Polabí, z.s, autor kreseb: Jan Severa