Slosování Fextovo území 5

Milí účastníci Fextova území,

protože se neúprosně blíží termín původně vyhlášeného finále soutěže, ale zároveň každým dnem přituhuje, máme pro vás aktuální informace.

Závěrečná akce „Šifra věrného Podivena“ nebude

Ačkoliv jsme se na finální akci těšili a pilně ji do poslední chvíle chystali, bohužel jsme i my museli přistoupit ke zrušení. Protože je už ale z velké části připravená, jednou ji určitě uspořádáme. Zatím tajně doufáme, že příznivější okolnosti nastanou na jaře. O termínu vás pak budeme neprodleně informovat.

Slosování ale bude

Je nám jasné, že odkládat předávání dárků by bylo vůči dětem kruté, proto slosování proběhne v původně plánovaném termínu, tedy tuto sobotu (17. října) od 14.00. Sejít se bohužel nemůžeme, ale budeme vysílat online, a to na naší facebookové stránce MAS Střední Polabí.

Dárek bude opět pro každého

Abyste neseděli u počítačů a telefonů hodinu, vylosujeme v sobotu jen prvních 10 cen. O dárek ale nepřijde nikdo, jen bude losování probíhat až na místě předání. Nebudeme už pak losovat jména výherců, ale vy si vylosujete číslo dárku. V sobotu se tedy dozví o své výhře jen prvních deset z vás, vyzvedávat dárky ale můžete všichni.

Dárky budou čekat v Informačním a kulturním centru ve Staré Boleslavi (www.staraboleslav.com), a to od úterý 3. listopadu (otevírací doba úterý-neděle, 9.00-12.00, 13.00-17.00). Protože nevíme dne ani minuty, kdy se opět vše změní, doporučujeme ověřit otevírací dobu na webových stránkách centra. Pokud by přišla nějaká zásadní změna, dáme vám vědět:)

Změna přišla spolu s lockdownem a omezením provozu. Prosíme tedy o trpělivost a děkujeme dále za přízeň.

 

Za MAS – Střední Polabí

Olga Fábry a Veronika Kubrichtová

telefon: 777 607 877

email: kubrichtova@strednipolabi.cz