Fextovo zmizení: pravidla

Pravidla soutěže

Cílem letošního ročníku je zjistit, kam se ve svém zármutku uchýlil Fext. Pátrat můžete od 1. července do 30. září 2021. Na cestách vás bude provázet Filoména.

Jak najít Fexta?

Projděte spolu s Filoménou střední Polabí křížem krážem a vyškrtejte indicie z naší nápovědy. Ta jediná, kterou na cestách nepotkáte, vám prozradí, kde je Fext i vaše odměna.

Čeká vás osm výletních okruhů. Na každém z nich můžete spatřit dva výjevy z naší nápovědy. Obejděte všechny trasy, vyškrtejte šestnáct obrázku a zbývající jeden vás dovede k Fextovi.

Jak mě dovede obrázek k Fextovi?

Na stránkách www.polabsketoulky.cz najdete všech 17 obrázků z nápovědy. Jen jeden jediný však ukrývá správnou informaci, kde najít Fexta a jeho závěrečnou odměnu. Všechny ostatní jsou jen falešné stopy.

Co když některý z obrázků nedokážu na trase rozeznat?

Na každém výletním okruhu jsou právě dvě místa, která musíte rozeznat v nápovědě. Pokud si nejste jistí, vyfoťte se na trase a pište své dotazy na soutez@polabsketoulky.cz.

Jak poznám, kudy přesně jít?

Základní mapky najdete přímo v hracím sešitu. Aby se vám ale pohodlně putovalo a nic jste nepřehlédli, připravili jsme detailní mapu i rozšiřující informace na našem webu. U každého okruhu tak najdete QR kód, který vás zavede k podrobnostem.