Ohlasy

O soutěži můžeme mluvit a psát horem dolem, ale nejlépe ji popíšete vy, účastníci.

Fextovo území 3

Jinak díky za tuhle akci, je to super nápad na prázdniny, člověk se aspoň dokope někam podívat 🙂 a letos se mi moc líbí ty úkoly.. Už jsme s dcerou namalovaly Fexta – ona vybarvovala a já ho slepila dohromady.. Tak se tím bavíme i doma.. 🙂“ – A. K.

Fextovo území 2

Bylo to super jako v loňském roce a znovu jsme si rozšířili znalosti o okolí.“  V. H.

Soutěž se nám moc líbila a opět jsme si ji užili.“ V.H. 

Děkujeme za skvělé prázdniny s trochou napětí a dobrodružství při hledání těch správných cest a díky patří nejen Vám za skvělý nápad a organizaci, ale i všem milým lidem, které jsme potkali, radili nám a fandili.. aneb „přijďte nám říci, jestli jste ti našli.“ Bára Kvičinská

Je to skvělý nápad pro děti přes prázdniny, děkujeme za soutěž.“ J. U.

Fextovo území  1

„Na konci prázdnin a v měsíci září jsme se věnovali návštěvě míst zařazených do soutěže Fextovo území, za jejíž přípravu a organizaci při této příležitosti velmi děkuji.“

Určitě ve Fextovi pokračujte, stále tím děti žijí, dnes jsme v Panské volali dle knihy Fexta a byli na prohlídce zámku, kde podle knihy Tajemství v Panské zahradě přebývá.

Děkujeme za super hru, která nás nakopla poznat konečně okolí a ukázala opravdu příjemná zákoutí kousek od Čelákovic. U tří studánek jsme byli už vícekrát, tam se nám to líbilo a voda je moc dobrá.

„Děkujeme také za super ceny, o kterých jsme vlastně ani nevědeli a hráli hlavně kvůli té srandě okolo, kdy jsme s dětma jeden a půl a čtyři hledali a nacházeli lokace.

Zápisník z putování po Fextově území
Děti vymyslely pro Fextovo území celou řadu zlepšováků.

Chcete nám také napsat? Vyplňte formulář a pošlete nám svůj názor na soutěž