Máme prvních 8 hráčů, kteří získali všech 25 razítek!

Soutěž odstartovala v sobotu 4. června na kulturní akci Polabský Montmartre, kde jsme rozdávali první hrací karty. Podle našich informací a také podle našeho zjištění z míst, kde vydávají razítka, se soutěž rozjela dobře a razítka lidé sbírají. Trvalo měsíc a kousek, tedy přesně řečeno do 13. července, kdy přišli první hráči, kteří přinesli kartičky celé vyplněné, tedy ve všemi razítky!

Celkem hráli dvě rodiny, osm lidí, z toho čtyři děti. Za dvě soutěžící rodiny přišla maminka a dva kluci. Prvně jsme se museli dozvědět, jaké místo se jim z Fextova území líbilo nejvíc. Kluci nejdřív váhali, ale pak si vzpomněli na brandýskou katovnu – kde se prý vůbec nebáli a prohlídku si užili. Nejhorší cesta k razítku co do fyzické výdrže si vyžádal výlet do Nehvizd, z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že cesta je pro polabské cyklisty trochu náročná:) Skupinka ocenila zlevněné vstupné do muzeí a skanzenu, které máme v rámci soutěže vyhlášeno na léto.

Kluci, kteří si pro výhru přišli, málem nenechali losovat nikoho jiného, ale nakonec jsme je přemluvili, aby nechali losovat i svou maminku. První ceny tak byly rozděleny a spokojenost byla veliká, naši první výherci si hned odnesli: soukromou prohlídku hasičské zbrojnice, balíček od firmy Rossmann, poukaz na bowling do restaurace Melicharka, 4x vstupenky do divadla na představení Poctiví společníci, poukaz na jídlo do pizzerie La Grotta, zapůjčení skákacího hradu na půl dne zdarma a poukaz do solné jeskyně.

Vy, co ještě hrajete, anebo ještě nemáte nasbíraná razítka, nezoufejte – cen máme stále ještě dost. Takže jestli váháte, zda má cenu ještě začít hrát, odpovídáme – rozhodně má a letní počasí k výletům je jako stvořené.

Na další výherce se budeme těšit – předem nám prosím napište a dohodněte si datum, kdy si pro cenu nebo ceny přijdete.

Top