Poděkování

Děkujeme všem, kteří se letos zapojili do soutěže Fextovo území 5. Děkujeme také zapojením místům, obcím, městům muzeím a podnikatelům, kteří vydávali naše nálepky. Poděkování patří také Zdeňkovi Šimerkovi, našemu Fextovi a Lucii Režové alias Filoméně za jejich skvělé herecké výkony, vtip a ochotu s námi soutěž tvořit.

Letošní soutěž by nešla uskutečnit ani bez vás, hráčů. I přes (oproti jiným letům) pozdější vydání soutěže a kratší dobu hraní (soutěž probíhala od poloviny června do 30. září) hrací arch odevzdalo 105 hráčů. Což je krásné číslo:-) a nás těší váš zájem:-)

Ukončení letošní soutěže jsme plánovali na sobotu 17. října 2020 ve Staré Boleslavi na akci Šifra věrného Podivena. O akci jsme bohužel všichni přišli, letošní rok nepřeje nejen pořadatelům akcí:( O slosování soutěže ale nepřijdete, on-line stream na facebooku proběhne v sobotu 17 října od 14.00.

Letos máme speciální poděkování právě celé naší MAS – Střední Polabí, Výboru MAS za podporu a naší vedoucí kanceláře Barboře Roušarové za podporu a optimismus i v těžších časech.

A slosování se neobejde ani bez cen a neobejde se tudíž také bez našich úžasných sponzorů a podporovatelů. Děkujeme!

Naši letošní sponzoři, kterým moc děkujeme

naše MAS Střední Polabí, z. s.

projekt MAP Brandýsko II

Informační a kulturní centrum Stará Boleslav 

Oblastní muzeum Praha – východ

Klárka Víšková,  ilustrátorka a výtvarnice

Tomáš Adamec, místopředseda MAS

Mirakulum

TESCO

 

Bez vás by to nešlo! Letošní ročník je za námi a doufáme, že budeme pokračovat v nastavené spolupráci i příští rok.

 

 

 

Napsat komentář

Top