Soutěž Fextovo území 3 je za dveřmi!

Třetí ročník turistické soutěže Fextovo území 3 je za dveřmi. Tedy ne přímo samozřejmě. Rok co rok se snažíme, aby soutěž byla vždy o trochu jiná, lepší, aby se vám hráčům soutěžilo lépe.

Tento rok chystáme hned několik novinek, pojďme si je trochu přiblížit.

Fextovo území jsme rozšířili o další území, takže se můžete těšit na nová místa.  Celkem je jich na mapě stejně jako loni, 15. Za každé navštívené místo dostanete nálepku.

Mimo nálepek z míst na vás budou čekat nálepky žolíka. Ty získáte návštěvou vybraných kulturních nebo sportovních akcí v regionu. O tom, na jaké akci Fext bude se dozvíte vždy na našem webu a na facebooku. Žolíky z akcí už také znáte z loňského ročníku, letošní novinkou ale budou úkoly. Úkoly budou také popsané na našem webu.  Úkolem může být třeba najít nějakou drobnost v okolí hradu, nebo vyplnit speciální úkolový list. Za správnou odpověď pak dostanete žolíka.

A co je na nálepkách letos nového? K slavnostnímu slosování o ceny jich budete potřebovat jen 10! Soutěž potrvá až do konce října, takže času budete mít dost.

Fextovo území 3 startuje 26. května na hradě Jenštejn, od 14.00  se na vás těšíme nejen my, ale i samotný Fext! A dál už nebudeme prozrazovat nic, přijďte se sami podívat.